Графік роботи
Пн- Пт: 12:00 - 18:30
Онлайн: цілодобово
Кошик

Ми раді вітати Вас на сайті інтернет магазину «Скарбничка рукодільниці».

Нашому інтернет магазину в цьому році виповнилося  7 років.  Ми розпочинали свої продажі через соцмережі  з товарів для вишивки,  потім відкрили свій магазин на маркетплейсі  Пром, і за цей час стали найбільшим продавцем товарів для рукоділля на цій платформі.  Але  маркетплейс вже не дає можливості нам задовільнити всі потреби в товарах для рукоділля наших покупців, тому і з’явився цей сайт. 

                Ми намагалися  зробити сайт максимально зручним  та наповненим для вас.  Адже саме завдяки тому, що багато рукодільниць залишаються з нами тривалий час, ми змогли та захотіли його створити.  Для нас важливі всі наші клієнти, кожного  любимо, цінуємо, тому дуже радіємо зворотньому зв’язку з вами, коли ви присилаєте фото готових робіт, пишите, як позитивні, так, навіть, і негативні відгуки, які роблять нас краще.

                Наша мета  – мегамаркет товарів для рукоділля, де кожна майстриня або майстер, знайдуть все, що їм потрібно, щоб створювати шедеври, які будуть викликати захват оточуючих. Наш магазин при цьому надасть можливість зекономити час на пошук матеріалів та коштів на їх пересилку.

Давайте творити разом !
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ