Графік роботи
Пн- Пт: 9:30 - 18:30
Онлайн: цілодобово
КошикКожна майстриня, яка працює з бісером або іншими дрібними матеріалами стикається з проблемою як організувати процес вишивки  та зберігання матеріалів, що використовуються в процесі рукоділля.

В цій статті ми розповімо які є «помічники»  рукодільниць.

Умовно можно поділити органайзери на дві групи :

  • Для зберігання матеріалів;
  • Ті, що використовуються в процесі рукоділля.

До першої групи належать органайзери, в яких зручно зберігати матеріали, але не зручно іх брати в процесі вишивки, плетіння, тощо.  Частіше всього ці органайзери потрібні:

- коли майстриня закінчила роботу,  в неї залишилися матеріали,  і  їй потрібно їх компактно і надійно зберегти до наступних робіт;

- під кожну роботу майстриня збирає матеріали  і систематизує і зберігає в одному місці;

- матеріали закуплені на майбутнє і чекають свого часу;

- Ви часто транспортуєте свою роботу, і  Вам потрібно,  щоб бісер не розгубився в процесі транспортування.

І так, для зберігання ми радимо використовувати в першу чергу пакетики з zip замком.

Якщо Ви придбали бісер в фірмових пакетиках виробника, то обов’язково після відкриття потрібно іх пересипати в якусь ємність, на яку також наклеїти наклейку з номером бісеру.  Ви можете звичайно написати номер маркером, але в цілком ймовірно, що надпис, може стертися, тому краще робити надпис на найлейці, наприклад цінникові. К

Крім пакетиків, чудово пійдійдуть для зберігання баночки, що закручуються. Вони бувають як в наборах так і поштучно

                                   

 

 

Також часто рукодільниці використовують для зберігання коробочки, які складаються з декількох відділень.

 

Такі коробочки бувають двох типів :

  • Такі, що накриваються однією спільною кришкою. Такі органайзери, на наш погляд більш зручні для зберігання біль крупних матеріалів. Такі матеріали, як бісер, глітер дуже легко змішати між собою, то потім важко розділити.

 

                            

  • Такі, де окремо накриваться кожне відділення.

 

 

 

До другої групи належать органайзери, якими зручно користуватися безпосередньо під час рукоділля.

Багато рукодільниць використовують в процесі вишивки підручні матеріали – кришки від банок, махрові або вафельні рушники, палітри для фарб та інше.

Також багато органайзерів пропонують наші вітчизняні виробники. Це і пластикові органайзери, які мають шороховату поверхню, за рахунок чого зручно брати бісер голкою.

 

 

          

 

Безумовно, чудовим винаходом та спасінням для рукодільниць є дерев’яні органайзери, з кришкою на магнітах.  З них зручно брати бісер при вишивці, зручно відкладати на ніч або на невизначений час, при цьому майстриня може бути впевнена, що ні діти, ні домашні улюбленці не додадуть їй роботи по фасовці змішаного бісеру))

Єдиний недолік цих органайзерів – не дуже зручно збирати з відділень залишки бісеру після закінчення роботи. Але всі плюси значно перевищують цей маленький недолік ))

 

 

Також ми не можемо не згадати дуже зручну річ при вишивці бісером – липкий коврик. На ньому зручно вишивати на станку, в транспорті. Ще одна приємність такого помічника – якщо Ваш коврик покриється пилом, достатньо помити його водою, і його чудова липкість повертається.

 

Всі органайзери, що є у нас в продажу Ви можете подивитися за посиланням  https://skarbnichka.com/organaizeri_dlya_bisera

 

 

 

 

 

 

           

Інформація відсутня
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ