Графік роботи
Пн- Пт: 12:00 - 18:30
Онлайн: цілодобово
Кошик

 

Молитви, які читаються при вишивці ікони:

Молитва перед початком будь-якої справи

Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарб благих і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.
Благослови, Господи, і допоможи мені, грішному, совершіті справа, мною начінаемо, во славу Твою.
Господи, Ісусе Христе, Сину Єдинородний Безначальнаго Твого Отця, Ти сказав єси пречистими устами Твоїми, бо без Мене не можете нічого чинити. Господи мій, Господи, вірою обсяг в душі моїй і серце Тобою вислів, припадаю Твоєї благості: допоможи мені, грішному, це справа, мною начінаемо, про Тебе Самому совершіті, в ім'я Отця і Сина і Святого Духа молитвами Богородиці і всіх Твоїх святих. Амінь.

Після прочитаємо молитву перед вишиванням.


Молитва перед початком вишивки ікони

Господи Ісусе Христе, Сину Боже, Сущий не описаний за природою Божества, і заради порятунку людини в останні дні від Діви Богородиці Марії невимовно втілився, і благоволівий тако у плоті опісуем бити, іже святий образ пречистого образу Твого на святому убрусе напечатлен єси, і бути ним недуга князя Авгаря вилікував єси, душу ж його просвітив в їжаку пізнати істинного Бога нашого, Іже Святим Духом напоумив єси божественного апостола Твого і євангеліста Луку Написати образ Пречистої Матері Твоєї, що тримає тебе, яко немовляти, на обіймах Своїх, і Рекша: ", благодать від Мене Родшагося, мене ради, нехай буде з цим образом ",: сам, Владико, Боже усіляких, просвіти і подай душу, серце і розум своєї невільниці (ім'я вишивальниці), і руки її направи, під еже безгрішні і неабияк ізображаті проживання твоє, Пречистої Матері Твоєї, і всіх Святих, на славу Твою, заради прикраси й красу святі церкві Твоєї, і на відпущення гріхів усім, духовно поклонятися святим іконам, і благоговійно цілувати отої, і шанування відносить до Першообразу. Боронь ж її від усякого диявольського мани, егда процвітає накази Твої, молитвами Пречистої Матері Твоєї, Святого апостола і евангліста Луки і всіх Святих. Амінь.

Після закінчення вишивання слід прочитати Молитву після закінчення будь-якої справи.

Молитва після закінчення будь-якої справи

Виконання всіх благих Ти єси, Христе мій, виконай радості і веселощів душу мою і спаси мене, бо єдиний многомилостивий, Господи, слава Тобі.
Достойно є яко востаннє славити Тебе Богородицю, присноблаженну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.

 

Інформація відсутня
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ